Dotacja na wymianę kotła

Dofinansowanie na zakup kotła

Smog jest z roku na rok coraz większym problemem wielu miast naszego kraju. Powstaje wiele propozycji rozwiązań, które można w związku z tym zastosować. O czyste powietrze często odgórnie zaczynają walczyć włodarze naszych gmin i miast. Jednym ze stosowanych rozwiązań są dofinansowania na zakup i wymianę kotła.

Ponadto istnieje też program rządowy, pod nazwą „Czyste Powietrze”. Przewiduje on dotacje na kotły i termomodernizację budynków dla właścicieli domów jednorodzinnych.

Jeśli zdecydowali się Państwo na skorzystanie z dofinansowania na zakup kotła, to polecamy dokonanie zakupu u nas. Nasze produkty są propozycjami najwyższej jakości. Spełniają one nawet najbardziej rygorystyczne normy emisji spalin i zanieczyszczeń, jakie mogą wydobywać się do atmosfery. Nasze urządzenia bezproblemowo kwalifikują się do wymienionych programów. Wybierając dotację na wymianę kotła, warto skorzystać z naszej oferty. Wspólnie zadbajmy o środowisko, które nas otacza i jakość powietrza, którym oddychamy każdego dnia.