Dofinansowania na wymianę pieca

Dotacje

Dofinansowanie na kotły!

Wypełnij formularz i skorzystaj z dofinansowania w programie „Czyste powietrze”. Załatwiamy za Ciebie wszelkie niezbędne formalności. Program przeznaczony jest na wymianę starych i nieefektywnych źródeł ciepła na nowoczesne rozwiązania, takie jak kotły ecodesign, które dostępne są w naszej ofercie. Inwestycja w nowy kocioł to nie tylko dbanie o lepszą jakość powietrza w naszym otoczeniu, ale też oszczędności związane z ogrzewaniem budynku.

Wyższa dotacja na produkty KOTŁOSPAW

Dzięki najnowszym badaniom na produkty pelletowe naszej firmy, część z nich podlega wyższemu dofinansowaniu ze względu na spełnienie pyłów poniżej 20mg/m3. To oznacza, że Klient może ubiegać się o zwrot aż 60% kosztów! Inwestycja w nowy kocioł to nie tylko dbanie o lepszą jakość powietrza w naszym otoczeniu, ale też oszczędności związane z ogrzewaniem budynku.

Dla kogo przeznaczony jest program?

Dotacje przeznaczone są dla właścicieli budynków mieszkalnych jednorodzinnych, bądź też wydzielonych w jednorodzinnych budynkach odrębnych lokali mieszkalnych.

Zakres wsparcia programu

Dofinansowanie wymiany nieefektywnych źródeł ogrzewania na nowoczesne źródła ciepła i przeprowadzenie prac termomodernizacyjnych budynku.

Jaką kwotę dotacji można uzyskać?

W podstawowym poziomie dofinansowania dotacja może wynosić do 30 tys. zł. W przypadku podwyższonego poziomu kwota ta może wynosić 37 tys. zł.

Wypełnij formularz i uzyskaj dotację