Kotły grzewcze

Kotły 5 klasa, ecodesign

Oferujemy nowoczesnę linię kotłów centralnego ogrzewania spełniająca wymagania 5 klasy i ecodesign. Są one przystosowane do pracy z wieloma paliwami, t.j. pellet, ekogroszek.

slimKo kompaktowy kocioł pelletowy oparty na wymienniku rurowym, spełniający wymagania 5 klasy i ecodesign.
DuoKo to nowoczesny kocioł centralnego ogrzewania, który dzięki unikalnemu rozwiązaniu występuje w dwóch wersjach palnikowych. DuoKo ekogroszek – to kocioł do efektywnego spalania ekogroszku na obrotowej retorcie renomowanej firmy Pancerpol.
Kovert to kocioł centralnego ogrzewania, który spełnia najbardziej rygorystyczne normy emisji spalin i zanieczyszczeń wydobywających się do atmosfery w procesie spalania. Grupa kotłów Kovert to urządzenia dbające o środowisko naturalne oraz, co za tym idzie nasze zdrowie.
KLASTER 5 to kocioł centralnego ogrzewania, który spełnia najbardziej rygorystyczne normy emisji spalin i zanieczyszczeń wydobywających się do atmosfery w procesie spalania. Grupa kotłów KLASTER 5 to urządzenia dbające o środowisko naturalne oraz, co za tym idzie nasze zdrowie.
slimKo kompaktowy kocioł pelletowy oparty na wymienniku rurowym, spełniający wymagania 5 klasy i ecodesign.
slimKo MAX kompaktowy kocioł pelletowy dużej mocy oparty na wymienniku rurowym, spełniający wymagania 5 klasy i ecodesign.