Kotły grzewcze

Kotły 5 klasa, ecodesign

Oferujemy nowoczesną linię kotłów centralnego ogrzewania spełniająca wymagania 5 klasy i ecodesign. Są one przystosowane do pracy z wieloma paliwami, tj. pellet, ekogroszek. Produkty stanowią ekologiczne i oszczędne rozwiązania grzewcze dla domów jednorodzinnych, jak i budynków biurowych czy obiektów użyteczności publicznej. Są one najbardziej przyjazne dla środowiska naturalnego spośród wszystkich dostępnych rozwiązań do zapewniania ciepła w pomieszczeniach mieszkalnych i użytkowych. Jednocześnie mają długą żywotność i bardzo wysoką wydajność, która przekłada się na obniżenie kosztów potrzebnego paliwa.

SlimKo kompaktowy kocioł pelletowy CO oparty na wymienniku rurowym, spełniający wymagania 5 klasy i ecodesign. Dzięki wyposażeniu go w specjalny palnik pelletowy KIPI mamy możliwość korzystania ze zautomatyzowanego systemu zapalania oraz rotacyjnego czyszczenia komory roboczej. Dodatkowym atutem jest wbudowana dmuchawa. Kompaktowy piec jest doskonałym wyborem dla domów jednorodzinnych i lokali usługowych. Sprzęt charakteryzuje się bardzo wysoką sprawnością energetyczną.
SlimKo kompaktowy kocioł CO pelletowy oparty na wymienniku rurowym, spełniający wymagania 5 klasy i ecodesign. Jest wyposażony w praktyczny zasobnik boczny, który umożliwia długą pracę bez konieczności uzupełniania opału. Dodatkową zaletę stanowi fakt, że sam zbiornik można umieścić w osobnym pomieszczeniu. Wygodę obsługi podnosi automatyczna zapalarka, a także system samodzielnego, rotacyjnego oczyszczania komory spalania wraz ze wbudowaną dmuchawą o podwyższonej wydajności.
DuoKo to nowoczesny kocioł centralnego ogrzewania 5 klasy, który dzięki unikalnemu rozwiązaniu występuje w dwóch wersjach palnikowych. DuoKo ekogroszek – to kocioł do efektywnego spalania ekogroszku na obrotowej retorcie renomowanej firmy Pancerpol. Jest wyposażony w rozwiązania samoczyszczące oraz obrotowy palnik, który poprawia parametry jego eksploatacji. Zapewnia doskonałą jakość pracy i szybkie ogrzewanie dowolnego rodzaju pomieszczeń.
SlimKo MAX kompaktowy kocioł pelletowy CO dużej mocy oparty na wymienniku rurowym, spełniający wymagania 5 klasy i ecodesign. To bardzo nowoczesne rozwiązanie o dużej wydajności pozwalające na ogrzanie powierzchni od 210 do nawet 4000 metrów kwadratowych. Jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla biur, jak i szkół, a także hal magazynowych i warsztatów. Zastosowano w nim innowacyjne sterowanie przy pomocy modułu internetowego ecoNET300, który pozwala na zdalny serwis oraz monitorowanie.
Kovert to kocioł centralnego ogrzewania, który spełnia najbardziej rygorystyczne normy emisji spalin i zanieczyszczeń wydobywających się do atmosfery w procesie spalania. Grupa kotłów Kovert to urządzenia dbające o środowisko naturalne oraz, co za tym idzie nasze zdrowie.
KLASTER 5 to kocioł centralnego ogrzewania, który spełnia najbardziej rygorystyczne normy emisji spalin i zanieczyszczeń wydobywających się do atmosfery w procesie spalania. Grupa kotłów KLASTER 5 to urządzenia CO dbające o środowisko naturalne oraz, co za tym idzie nasze zdrowie. Jest wyposażony w specjalny wymiennik płomienicowy o wysokiej wydajności oraz ślimak i wykonane z trwałego żeliwa palenisko. Jego wysokość energetyczna sięga 94%, dzięki czemu zapewnia bardzo duże oszczędności dzięki niskiemu zużyciu paliwa.