Zgłoś problem on-line, gwarancja, FAQ

Serwis kotłów

Jeżeli masz jakiekolwiek problemy techniczne z kotłem, skontaktuj się z nami! Nasz zespół doradzi Ci nie tylko w sprawach dotyczących bieżącej eksploatacji kotła, ale również jego instalacji i serwisowania. Ponadto czekamy na kontakt, jeśli dopiero stoisz przed wyborem pieca C.O. do swojego domu lub firmy. Obsługujemy również zapytania w sprawie przedłużenia gwarancji.

Profesjonalnie przeprowadzona naprawa kotłów C.O. to gwarancja dalszej niezawodności i funkcjonalności produktu. Warto dodać, że sporo problemów z działaniem kotłów wynika z nieprawidłowego montażu pieca, jego osprzętu (np. podajnika czy pompy) czy adaptacji pomieszczenia (np. niesprawna wentylacja w kotłowni). Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalną i fachową pomoc we wszystkich tych aspektach i cieszyć się niezawodnym działaniem kotła przez długie lata!

Zgłoszenie problemów z kotłami firmy KOTŁOSPAW prosimy również potwierdzać telefonicznie.

Serwis kotłów na pellet i ekogroszek

Postaw na profesjonalną obsługę zgłoszeń serwisowych! Nasi serwisanci zajmują się zarówno przeglądami i konserwacja kotłów na pellet i ekogroszek, jak i sprzedażą oryginalnych części zamiennych i osprzętu. Z nami oszczędzasz swój czas i pieniądze, gdyż usługi serwisowe realizujemy bardzo sprawnie i szybko diagnozujemy przyczynę nieprawidłowości. Pozwala na to wieloletnie doświadczenie w pracy z kotłami C.O.

Pamiętaj, że odpowiednio zadbany i serwisowany piec na pellet czy ekogroszek to gwarancja najwyższej wydajności grzewczej przez cały rok. A im wyższa wydajność, tym większe oszczędności dla Twojego portfela! Skontaktuj się z nami i zamów fachowe usługi serwisowe kotłów grzewczych.

Sprawdź również naszą ofertę kotłów dla domów i firm! Polecamy:

Przegląd i naprawa kotłów z podajnikiem

Przeprowadzamy regularne przeglądy i naprawy kotłów z podajnikiem, pomagamy rozwiązywać problemy i eliminować usterki z Twojego kotła. Usługi w ramach tej kategorii obejmują szeroki zakres działań, które mają na celu zapewnienie optymalnej wydajności, bezpieczeństwa oraz trwałości kotłów z podajnikiem. Skontaktuj się z nami, a nasi serwisanci przyjadą do Twojego domu i zdiagnozują problem Twojego kotła, a następnie pomogą go usunąć!

Profesjonalne usługi z zakresu przeglądu i naprawy kotłów z podajnikiem odgrywają kluczową rolę w utrzymaniu bezpieczeństwa, wydajności i trwałości systemów grzewczych. Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się niezawodnym i efektywnym ogrzewaniem w swoich domach, minimalizując ryzyko awarii oraz zwiększając trwałość swoich instalacji grzewczych.