Oferta dodatkowa

Oferta dodatkowa, obejmująca urządzenia i akcesoria grzewcze marki Kotłospaw. Znajdziesz tutaj grille, ogrzewacze, paleniska, czy piecyki rakietowe. Poniżej możesz zobaczyć wszystkie produkty:

Miejscowy ogrzewacz pomieszczeń - Najprostsze, najwydajniejsze, najszybsze ogrzewanie pomieszczeń na rynku. Piecyk szamotowy firmy KOTŁOSPAW charakteryzuje przede wszystkim trwałość wykonania - wykonany jest z blachy atestowanej o grubości 3mm, jest więc o ponad połowę grubszy od swoich marketowych zamienników.
Niewielkich rozmiarów piecyk rakietowy idealnie sprawdzi się jako kuchenka polowa do biwakowania, wędkowania i gotowania na tarasie w ogrodzie lub na kempingu. Paląc suchym drzewem lub gałązkami po rozgrzaniu, praktycznie nie dymi.
Doskonale sprawdzi się jako grill ogrodowy z paleniskiem na drewno. Umożliwi przygotowanie potraw w komfortowych warunkach. To oryginalna dekoracja przestrzeni, która nada jej wyrazistego charakteru.
Mobilne palenisko to wygodny, praktyczny i bezpieczny sposób na rozpalenie ogniska w dowolnym miejscu bez dużego nakładu pracy, bałaganu i zepsutego trawnika. Po dodaniu rusztu z powodzeniem zastąpi tradycyjny grill.